dl

Dominik Lambert, DiS.

Grafický designer, ilustrátor, webař

Vítejte na mých stránkách.

Ať už jste online podnikatel, firma, nebo nezisková organizace, jsem tady, abych vám pomohl zm,ěnit vaši vizi    na úžasný vizuální příběh.

Můj příběh začal, kdysi dávno před více jak deseti lety, po absolvováví VOŠ grafické, když jsem jako nezkušená, čerstvá, tvořivá duše a kreativní mozek, zjistil, že mnoho lidí má  sice představy a geniální nápady, ale často jim chybí schopnosti a znalosti, jak své představy ztvárnit a  dostat je ven na světlo. To byla příležitost pro mě, člověka s kombinací jedinečného uměleckého cítění, technických dovedností a hlubokého porozumění marketingu. Začal  jsem  uvádět nápady do vizuálně atraktivních a zapamatovatelných designů. A tak se zrodila moje služba lidu pod mým jménem. Mými ideálními zákazníky jsou lidé, kteří hledají kreativní a inovativní způsoby, jak se vizuálně prezentovat. Jsou to ti, kteří chtějí něco, co je odrazem jejich individuality a hodnot. Jsou to ti, kteří si cení kvality a detailů, kteří hledají partnera, který se o jejich vizuální prezentaci stará se stejným zájmem, jako oni o své podnikání.

A proč si vybrat mě? Protože vám nebudu dávat něco, co už měl někdo před vámi. Protože vám nebudu  dělat mrtvého brouka a nebudete mě muset shánět nebo si za mě hledat jiného grafického designera, aby doděll zakázku - bohužel vím, s čím se potkali někteří zákazníci. Nic takového vás se mnou nečeká. Hned od začátku se zaměřím na pochopení vašeho podnikání, vaší značky a vašich zákazníků. A vytvořím design, který bude jedinečný a odrazem vás a vašich zákazníků. Vím, že je pro vás důležitá kvalita a čas. Pro mě je důležitá vaše důvěra a přátelská komunikace. 

Jste připraveni vyjádřit svůj příběh prostřednictvím silného a účinného designu? Jsem tady, abych vám pomohl. Těším se na spolupráci s vámi.

Dominik Lambert - tvorba grafického designu, který vypráví příběhy.

 

Splnění zakázky100%
Pochopení na 1. dobrou90%
Originalita, tvořivost100%